Om fortællerne

Aktive medlemmer, september 2019

Nogle fortællere har valgt at præsentere sig mere udførligt her på siden. Du kan finde deres navne under Find en fortæller ude i højre side.

Print listen: Aktive medlemmer, september 2019

Formand Helle Arnfred
Damhøjen 5, 8660 Skanderborg
86577020 mobil 26368720
hellearnfred@profibermail.dk

Anna Grethe Bech
Molsgade 1
8000 Århus C
Tlf.  86191678
Mail:  olanje@stofanet.dk
Hjemmeside: www.fortaelleriet.dk/

Anette Petersen
Olaf Rudes Vej 34, 4.tv. 
8270 Højbjerg
Mobil: 41277710
Mail: ap@events.dk

Bjarne Jensen
Kyhnsvej 9
8680 Ry
Mobil: 61698996  eller 61338996
Mail: bjarne6@gmail.com

Bolette Elvstrøm
Kielsgårdsvej 38
8680 Ry
Mobil: 61319003
Mail: boletteelvstroem@gmail.com

Ellen Skov Birk
Dr. Holsts Vej 28, lej.4
8230 Åbyhøj
Mobil:21742703
Mail esb8230@gmail.com

Else Wellendorf
Grenåvej 705
8541 Skødstrup
Tlf 86993238 – mobil 29828078
Mail: elsewellendorf@webspeed.dk

Halfdan Olesen
Skrænten 13
8660 Skanderborg
Tlf: 86522665
Mail: halfdanmno@turbopost.dk

Helle Asmild
Kirkedalen 13
Voerladegård
8660 Skanderborg
Tlf.: 29322133
Mail: helleasmild@hotmail.com
Hjemmeside: www.helleasmild.dk/

Helle Erdmann Frantzen
Rolighedsvej 21B
8654 Bryrup
Tlf. 22518956
Mail: helle.steen@sol.dk

Helle Kappel Kjær
Elmehøjvej 24
8270 Højbjerg
Tlf. 86272783
Mail: helle.kappel14@gmail.com

Ingelise Dalberg
Kanehaven 58
8240 Risskov
Mobil: 50512058
Mail dalberg@mail.tele.dk

Ingelis Klausen
Blegsø Banke 6,
22335595
ingelis.klausen@live.dk
8660 Skanderborg

Karin Sloth
Mysundevej 10
8600 Silkeborg
Tlf .86816166 / mobil 24204170
Mail: ksl@fiberpost.dk

Kirsten Frank
Landsbyvænget 6
8464 Galten
Tlf: 86954338 mobil:25121768
Mail: kirstenhertha@yahoo.dk

Lisbet Koefoed Jensen
Hjortgårdevej 40, Voel
8660 Silkeborg
Mobil: 28519387
Mail: liskojen@gmail.com

Lise Olesen
Skrænten 13
8660 Skanderborg
Tlf.: 86522665
Mail:  liseolesen99@hotmail.com

Marianne Nørmose
Moselunden 9C
8680 Ry
Tlf. 26575411
Mail: miamose@gmail.com

Marianne Løkke
Harbovad 11
8600 Silkeborg
Mobil:M41430765
Mail: marianne.loekke@gmail.com

Minna Schiøtte
Grønneparken 24,1
8800 Viborg
Mobil:24811902
Mail: mischi@pc.dk

Peter Schødt Dalsgaard
Hannesvej 3
8660  Skanderborg
Mobil: 51317514
Mail: peter@eventsupport.dk

Peter Værum
Tværvej 4
8680 Ry
mobil: 21747522; 86948010
Mail:peter@ordbrug.dk
Hjemmeside: www.ordbrug.dk/    

Pia Kier
Skephøj 3
8680 Ry
Mobil: 20230506
Mail  pia-kier@mail.dk

Ronald Risvig
Holstebrovej 9
7490 Aulum
Mobil:23329613
Mail:  ronald-risvig@hotmail.com

Sonja Ravn
Højmarkstofen 28
8660 Silkeborg
Mobil 40471842
Mail: sonja.ravns@gmail.com

Thomas Sommer
Elmevej 1
8751 Gedved
Tlf.: 29638379
Mail:   thomassommer10@gmail.com

Ulla Skovsbøl
Fusvadvej 2
8362 Hørning
Tlf: 86921945; 22389254
Mail: skovsbol@hotmail.com
Hjemmeside: www.skovsbol.dk

Passive medlemmer

Anna Mette Bladt
Skelagervej 158C
8200 Århus N
Tlf. 86782835
Mail: ambladt@stofanet.dk

Anne Ussing Jepsen
Gyden 7, Træden
8740 Brædstrup
Tlf. 75752545
Mobil: 27595745
Mail: anneuj@gmail.com

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.